HAKKIMIZDA

GÖKÇEN HUKUK BÜROSU

GÖKÇEN HUKUK BÜROSU

Gökçen Hukuk Bürosu Ankara’da bulunan, 30 yılı aşkın bir süredir farklı sektörlerde faaliyet gösteren müvekkillerine hizmet veren butik bir hukuk bürosudur. Gökçen, uzman, tecrübeli ve dinamik ekibiyle müvekkillerine çeşitli hukuk dallarında yasal danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir.

Müvekkilleriyle ilişkisindeki en önemli unsurun ‘güven’ olduğu bilinciyle hareket eden Gökçen Hukuk Bürosu, uyuşmazlıkları araştırıp inceleyerek akılcı ve süratli çözümler sunmaktadır. Edindiği mesleki birikim ve tecrübesiyle, tüm müvekkillerine, mevcut ve açılacak dava ve icra takiplerinde avukatlık hizmeti sunmaktadır.

Bunun yanı sıra her müvekkilin farklı ihtiyaçları olduğunu da gözeterek, müvekkillerine başta ticaret hukuku olmak üzere özel hukukun birçok dalında danışmanlık hizmeti vermektedir.
 

BİZ KİMİZ

Gökçen’in küresel standartlara haiz hizmetleri, etkinliği ve profesyonelliği müvekkillerimize kısa ve uzun vadeli hedeflerini elde etmekte yardımcı olmaktadır. Hedefimizde daima müvekkillerimizin ihtiyaçlarını ve içinde bulundukları sektörün niteliklerini ve şartlarını anlayıp benimsemek ve bu doğrultuda uygun çözümler sunmak vardır.

YASAL
UYARI

"Bu sitede bulunan her türlü bilgi, yazı ve yapılan açıklamalar bilgilendirme amaçlı olup Türkiye Barolar Birliği tarafından yayınlanan Reklam Yasağı Yönetmeliği’ne uygundur.

Web sitemizin içeriği sınırlama olmaksızın; metinler, resimler, fotoğraflar, sesler, logolar, ikonlar ve yazılım, ve yine hiç bir sınırlama olmaksızın; telif hakları, marka, ticari isim, alan adı, veri tabanı hakları, patent, know-how, logo ve tasarımlar fikri ve/veya sınai mülkiyet hakları tarafından korunmaktadır. Web sitemizin kullanımı, herhangi bir içerik üzerinde, herhangi bir hak vermez.

Web Sitesinin kullanımı avukat-müvekkil ilişkisi doğurmaz ve hukuki danışmanlık olarak kabul edilemez. Gökçen, Web sitesinde bulunan bilgilerin güncel olduğunu hiçbir şekilde taahhüt etmemektedir. Bu sebepten ötürü sitenin kullanımı sonucunda herhangi bir zararın ortaya çıkması durumunda sorumluluk kabul etmemektedir.

Gökçen Hukuk Bürosu’nun danışmanlık niteliği taşıyan sorularda ücret isteme hakkı vardır ve ücret ödenmeksizin danışmanlık hizmetinin verilmeyecektir.